הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

דירה למכירה או קרקע חקלאית להשקעה - מה כדאי למי

 שוק הנדל"ן הוא שוק דינאמי שיש בו  "שחקנים" רבים. מי שמסתייע בייעוץ של אנשי מקצוע אמינים עם קבלות מוכחות על הצלחות רוכש לעצמו יתרון יחסי חשוב כשהוא מבצע עסקת נדל"ן - אם כקונה ואם כמוכר.

משרד תיווך המעמידה לרשות לקוחותיה – הקיימים והפוטנציאליים – את כל משאבי הידע, הניסיון והאמצעים השונים העומדים לרשותה לאיתור נכסים ומיצוי הפוטנציאל השיווקי שלהם, תקל עליכם לבצע את העסקה המיוחלת.

יועצים מקצועיים יאפשרו לכם למקסם את הערך של הדירה על ידי מיצוי ומקסום היתרונות היחסיים של כל אחד ממרכיביה. חברת תיווך תחשוף את עצם מועמדות הדירה למכירה לקהלי יעד גדולים ומגוונים בכלל ולקהל יעד מפולח היטב ברזולוציות הגבוהות ביותר, מה שיגביר באופן משמעותי את הסיכוי למכירת הדירה.

לא על הדירה לבדה

לא רק דירה היא נכס נדל"ני - גם, ולא אחת בעיקר, קרקע חקלאית אף היא נחשבת כיום לנכס מכובד עבור כל המחזיק באחת. היות שאתם עתידים להשקיע שני משאבים חשובים ביותר- זמן וכסף – כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברה שתאתר עבורכם נכס או קרקע, ודאי חשוב לכם לבחור בחברה שתיתן לכם את הערך המוסף הגבוה ביותר לכספכם. בחירה בחברה שיש לה סניפים בכל רחבי העולם ומשאבי ידע וטכנולוגיה עצומים היא ודאי בחירה מושכלת ונבונה.

שאלת מיליון דולר...

לאחר הצגת מאפייניה של חברת תיווך גדולה ניתן לנסות להשיב על השאלה שבכותרת שהיא, מבחינות רבות וגם הלכה למעשה שאלה של מיליון דולר... על מנת להשיב עליה יסייעו לכם אנשי המקצוע להגדיר ולאפיין את הצרכים שלכם, את היכולות, את התכניות, הרצונות והשימושים העתידיים בנכס או בקרקע חקלאית. הם  יציגו בפניכם חלופות שונות, שיקולים שונים לכאן (יתרונות) ולכאן (חסרונות) של כל אחת משתי החלופות, תוך ניתוח מבוסס ידע של הפוטנציאל הגלום בנכס או בקרקע.

היות שאתם שוכרים את שירותיה של חברה, אשר לתוצאות פעולתה עשויה להיות השפעה רבה על הערך הכספי שפעילותה, במיטבה, עשויה להשיא לכם, ודאי חשוב לכם לדעת, מבעוד מועד, כי כל אחד מסוכני החברה מחויב ללא פשרות לקוד האתי שלה, אשר יושר ואמינות הם ערכי הליבה המרכזיים שעליהם הוא מושתת.

למי מכם שאינם בקיאים בנושא הנדל"ן (מן הסתם, כמשוער, רובכם) המבקשים להשקיע באפיק הנדל"ני חשוב ללמוד את הנושא היטב ולעומק ובמקביל רצוי ומומלץ להפקיד את נושא איתור הנכס וניהול המשא ומתן על רכישתו – מכירתו, השכרתו, קנייתו – בידיה של חברת תיווך המעמידה לרשותכם אנשי מקצוע מחויבים, אשר ישקיעו כל משאב אפשרי וכל מאמץ נדרש על מנת להציע לכם את העסקה המועילה והמשתלמת לכם ביותר. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים