הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

תרומתה של תמא 38

 ביותר ויותר ערים בארץ ניתן לראות פרויקטים של תמ"א 38 הולכים ונבנים. אלה, מצטרפים כמובן לפרויקטים שהושלמו בעשור האחרון במגמה החשובה. לכל מי שלא מבין על מה כל המהומה נספר בשורות הבאות על המשמעות ועל התרומה של פרויקטים כגון תמ"א 38 הרצליה מכמה וכמה בחינות. ראשית, נראה מה מרוויחים הדיירים מבחינת שיפור איכות החיים. בנוסף, נראה מה מרוויחה העיר עצמה וכיצד זה משפיע בכלל על המרקם העירוני.

חיזוק וביטחון

למי שטרם התוודע למשמעות של תמ"א 38 נקדים ונאמר שזהו רעיון שנועד במקורו לחזק מבנים ישנים, בכל הארץ. החיזוק חשוב כל כך בשל העובדה שבמבנים ישנים לא הייתה התייחסות לסיכוני רעידות אדמה וגם לא היו פעם בנמצא אפשרויות להתקנת ממ"דים. לכן, לאחר השלמת החיזוק בבניין ישן זוכים לביטחון משופר – גם חדרי ביטחון וגם עמודים חזקים יותר, גם יסודות איתנים וגם הרגשה הרבה יותר בטוחה. אבל האם זוהי כל המשמעות של פרויקט החיזוק החשוב הזה? בהחלט לא! איכות החיים עולה בהרבה גם מבחינות נוספות, מעבר לתחושת הביטחון.

מתיחת פנים נדל"נית

דיירים שכבר רואים את התוצאות בעיניים מספרים שחיזוק המבנה שלהם למעשה אחראי למתיחת פנים נדל"נית, שהביאה לשיפור של ממש באיכות החיים. מתיחת הפנים הזאת איננה רק אחראית להעלאת ערך הדירות. יש בכך גם כדי לשפר את איכות החיים היום יומית וזאת, מכמה בחינות.

·         הדיירים הוותיקים זוכים לתוספת שטח בכל דירה. תוספת השטח הזאת מאפשרת תחושה של מרווח גדול יותר שניתן לנצל איש איש לפי טעמו. השטח הנוסף יכול להיות כחדר ילדים, זה יכול לשמש חדר עבודה, חדר ארונות, פינת אירוח ועוד.

·         הדיירים זוכים גם למעלית חדשה – לא צריך יותר לטפס במדרגות, לא צריך להתאמץ ולהזיע וכאשר מדובר בדיירים מבוגרים או הורים טריים, השינוי באיכות החיים הוא פשוט עצום.

·         חזות הבניין הופכת מודרנית ויפה יותר – שיפוץ הלובי, הגינה, החזית, כל המראה שהופך מודרני יותר ולא מיושן מביאים להרגשה נעימה.

מרקם עירוני משופר

מומחים מסבירים שלא רק הדיירים של בנייני התמ"א עצמם זוכים לאיכות חיים משופרת. למעשה, גם האזור כולו נעשה מבטיח ומושך יותר. מבנים מחודשים חשובים מאוד לשיפור המרקם העירוני. יש בכך גם כדי למשוך דיירים חדשים וזוגות צעירים וכן כמובן גם משפרי דיור. כך, אזור שהתיישן הופך לתוסס יותר והאווירה הכללית בו הרבה יותר נעימה. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים