הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

כיצד ייעוץ שיווקי תורם למכירת הדירה

לפני שאנחנו ניגשים לקנות רכב, רכב שעלותו יקרה או רכב יד שנייה אנחנו בודקים היטב את הרכב, ורק לאחר מכן אנחנו מתחילים בשלב הקנייה. אותו הנוהל לגבי דירות, בין אם מדובר בדירות להשקעה או דירות לקנייה אנחנו חייבים לבצע בדיקת דירות. הדירות נראות במצב מצוין והכול תקין? לא בטוח לפעמים יש ליקויים שאין לנו שום דרך לראות מלבד להזמין איש מקצוע שיגיע לביתנו ויבדוק את הליקויים.למשל בעיות בצנרת, רטיבות וכו'.

לנו אין דרך לשעת מה מקור הליקוי, לשם כך אנחנו צריכים להזמין איש מקצוע שיגיע לביתנו ויבדוק מה מקור הליקויים. לא מומלץ להסתפק במראה עיניים, שכל לפעמים מתגלים ליקוים שקשה מאד להבחין בהם, אם הזמן הליקויים הופכים למטרד, הקדימו תרופה למכה הזמינו עוד היום איש מקצוע שיגיע לביתכם ויבדוק את הדירה.

בדיקת דירה וקבלת ייעוץ שיווקי לפני קנייה – חובה

מכרתם דירה? אין ספק מדובר ביום מרגש עבורכם, אחרי חודשים של חיפושים סוף כל סוף מצאתם את הדירה מושלמת, עכשיו שום דבר לא יעמוד בפניכם,אתם מוכנים להיכנס לדירה. זכרו לפני הכניסה לדירה כדאי לבצע בדיקת דירה, תהליך של בדיקת דירה מעניק לכם תמונה כוללת על מצב הדירה, כך תוכלו לוודא שהדירה נמצאת במצב תקין .

לפני קנייה או רכישה של דירה מומלץ להתייעץ עם יועץ שיווקי שיבדוק את הנכס שלכם. יועץ שיווקי יגיע לדירה ויבדוק את כדאיות מכירת הדירה והשקעתה לטווח הארוך. בסיום הבדיקה יגיש לכם דוח  שיווקי הכולל חוות דעת על מצב הדירה. כדאי לכם לא לחכות ולהזמין פגישת ייעוץ שיווקי שיבדוק האם קיימים פרמטרים היכולים להטיב עמכם ואת כדאיות העסקה לטווח הארוך או הקצר.

בדק בית – בדיקה חשוב

בדיקת בדק בית היא בדיקה חשובה וחיונית עבורכם. חשוב מאד לבצע את הבדיקה לפני הכניסה לדירה, זה יכול חסוך לכם כאב ראש לאחר מכן. תארו לעצמכם אתם יושבים בדירה החדשה שלכם לפתע אתם מבחינים בנזילה, אין ספק הערב נהרס, כעת אתם צריכים לחשוב כיצד תפתרו את הבעיה. זה בהחלט מצב לא נעים. הקדימו תרופה למכה, הזמינו עוד היום בדיקת בדק בית. מהנדס יגיע לביתכם ויבדוק האם קיימים ליקויים בדירה. לכם אין את הסמכות לבצע בדיקה כזאת, השאירו את הבדיקה לאנשי מקצוע.  

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים