הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

מה ניקח בחשבון טרם רכישת הדירה

הדבר הראשון שבן אדם צריך הוא להרגיש בטוח. את הביטחון שלנו כילדים שאבנו מהורינו כשהיינו לצידם, וכיום, כאנשים בוגרים אשר חלקם גם סובבים ילדים, הביטחון שלנו נעוץ בארבע קירות. כאשר מדובר על ארבע קירות מדובר בזכות המגיעה לכל אדם באשר הוא וכולנו עובדים קשה על מנת לממש את זכותנו לבית משלנו.

כאשר אנו רוכשים דירה הרי שמדובר ברכישה לטווח הארוך ולא בקנייה חפוזה ועל כן כדאי לנו להגיע מפוקסים על תקציב, איזור, גודל וסוג המבנה. בעת שנגיע ממוקדים לשלב חיפוש הדירה הרי שנקל את התהליך ונקצר אותו באופן משמעותי. אז אילו פרמטרים ניקח בחשבון עם צאתנו לדרך?


איפה נרצה לגור?

במרבית המקרים רכישת הדירה מתבצעת עם בן או בת הזוג, כך שנשמעים שני קולות ביחס לאיזור בו נרצה לחפש את הדירה שלנו ולבסוף לקנות אותה. לכל אחד מהצדדים ישנה זיקה לאיזור ממנו הוא מגיע ובעת שמגיעים מקצוות שונים לעתים צצה מחלוקת רגעית.

איזור מרכז הארץ מסתמן כאיזור המועדף על הזוגות הצעירים ובעיקר על המשפחות הטריות מאחר ובמרכז אפשרויות התעסוקה רבות יותר, החינוך טוב יותר ופעילויות בשעות הפנאי הינן רחבות גם עבור הקהל המבוגר וגם עבור קהל הילדים. אחת הערים שנמצאות בפיתוח תמידי ומושכות אליהן משפחות רבות היא העיר פתח תקווה השכנה לערים מרכזיות נוספות כדוגמת הוד השרון ואיך לא – תל אביב.


תקציב ידוע מראש

רכישת דירה אינה סיבוב בקניון והמון פעמים התקציב שיש לנו הוא שינחה אותנו בבחירת הדירה שנקנה לבסוף. מחירי הדירות לא משתנים רק בהתאם לגודל הדירה, אלא ישנם פרמטרים נוספים כדוגמת האיזור, שיטת הבנייה וסוג המבנה – בית פרטי או על קומות. איזור פתח תקווה והסביבה הינו איזור שנמצא כעת בפיתוח נרחב והמשמעות היא שכעת ניתן להנות ממגוון רחב של סוגי דירות במנעד מחירים מגוון – כך שהסבירות שתמצאו את דירת החלומות שלכם באיזור לא רעה בכלל.

פתח תקווה והערים הסובבות אותה קרובות לעיר שלעולם לא ישנה – תל אביב, וכך אנו נהנים מחיים עירוניים-כפריים לצד עיר הבילויים והתרבות הנצחית.


איך אופן הבנייה משפיע על ערך הדירה שלנו?

כמעט בכל תחום כיום ישנו הפאן הקונבנציונאלי והאפן האלטרנטיבי יותר. רובנו מכירים את המונחים האלו מעולם הרפואה והמזון, אך תתפלאו לגלות שגם בענף הבנייה נוכל למצוא מבנים בשיטה קונבנציונאלית, אך גם מבנים שבנויים בשיטה שתופסת תאוצה לאט לאט וחודרת אל לב הקונצנזוס: הבניה הקלה.

כיום יש מבנים רבים כולל בתים פרטים ומבני ציבור אשר בנויים באמצעות השיטה שגולת הכותרת שלה היא חיסכון בעלויות והטבה עם הסביבה. בניה מהירה במרכז תתאפשר בקלות הודות לשיטה ובמספר חודשים בלבד. אם חשקה נפשכם בבית פרטי לדוגמא באיזור המרכז, הרי שתוכלו לעשות זאת באמצעות השיטה המאפשרת לכם לתכנן מראש את בית החלומות שלכם בשיטת בניה מהירה במרכז. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים