הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

רכישת בית והפיכה למשרד

הקמה של עסק עצמאי כוללת מסע מרגש רצוף בחוויות שונות, מפגשים עם אנשים מרתקים, ניסיון, התרגשות ולא מעט חששות, שבסופו של דבר שווים הכל. האפשרות להיות עצמאיים מביאה עמה הזדמנויות רבות והטבות שונות, כשהגדולה בהן היא היכולת לנהל את עצמנו ואת העסק שלנו כראות עינינו.

כאשר מחליטים לעשות את הצעד הזה, יש מספר נושאים שיש לקחת בחשבון כדי לפתוח את העסק על הצד הטוב ביותר. תחילה, יש צורך לגבש תכנית עסקית מובהקת ויש לרכוש ידע כיצד לנהל את העסק. אסור להשאיר את הדברים בידי הגורל ולקוות לטוב, שכן עולם העסקים עלול להיות הפכפך, ויש להצטייד בכמה שיותר כלים לצלוח אותו. לאחר שמגבשים את התכנית העסקית, יש למצוא מקום מתאים כדי לנהל אותו בלי הפרעות ובצורה נוחה.

היכן תוכלו לנהל את העסק שלכם?

כיום יש כמה וכמה בעלים של בתי עסק עצמאיים ופרטיים שבוחרים לוותר על המשרד בגורדי השחקים, ותחת זאת להסב דירות ובתי מגורים למשכן העסקים שלהם. רכישה של בית או של דירה למטרה הזו מאפשרת לקבל קהל בצורה נוחה במיוחד ובשעות שאתם קובעים לעצמכם.

פתרון זה מאפשר גם להפחית את העלויות החודשיות עבור תחזוקה, שכן בעלי עסקים שנמצאים בבנייני משרדים נדרשים לשלם לרוב שכירות גבוהה ולהוסיף סכומים בלתי מבוטלים על שירותי ניקיון, תחזוקה ותשלומים נלווים אחרים, כשבסופו של דבר המשרד כלל אינו בבעלותם.

רכישה של בית או דירה למטרות עסקים, לעומת זאת, מאפשרת לכם להיות בעלים של נכס עסקי בו תוכלו לטפל כראות עיניכם. על מנת שתוכלו לעשות זאת, עליכם לקבל היתר על שימוש חורג. ללא האישור הזה, הקמה של בית עסק בבית או בדירה תהיה בלתי חוקית, מה שבהחלט אינו מועיל לעסקים.

בית או דירה?

ההחלטה להקים משרד ביתי עוזרת להוריד נטל רב בכל הנוגע למחירי שכירות, אך מה עדיף לרכוש למטרה הזו – בית או דירה? אם בוחרים באפשרות של דירה, יש לקחת בחשבון שהדיירים האחרים בבניין צריכים לתת את הסכמתם כדי שניתן יהיה לפתוח בה עסק. לעומת זאת, בבית פרטי אין צורך באישורים מסוג זה, שכן אתם הדיירים היחידים במבנה.

בתי עסק רבים שבוחרים להקים משרד ביתי עושים זאת בבית צמוד קרקע שהגישה אליו נוחה ואינה מצריכה שימוש במעליות או במדרגות. ניהול של עסק ממשרד ביתי שכזה מאפשרת לעשות זאת בצורה נעימה ובסביבה פרטית שהיא שלכם בלבד ושאין בה הפרעות לכם או לאנשים שגרים עמכם, כמו בבניינים.

כדי להקים משרד ביתי בבית פרטי, יש צורך לרכוש אותו בעזרת משכנתא או במזומן, אך לא לעסקים רבים יש מימון מתאים לשם כך. במקרים הללו ניתן לקבל הלוואה לעסקים, שתאפשר לכם לשלם מקדמה על הבית או להשלים את הסכום הנדרש לרכישתו.

הלוואות לעסקים מסוג זה ניתנות בתנאים נוחים במיוחד ועם ריביות גמישות, שמאפשרות לכם לבסס את העסק שלכם בלי חשש מפני מחסור בכסף. כך ניתן להקים משרד ביתי, לנהל אותו בצורה המתאימה לכם ולהיות אדונים לעצמכם, וזה בהחלט לא יסולא בפז.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים