הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

5 דברים שיש לעשות כשעוברים דירה

מעבר דירה הוא הרבה פעמים סוג של סיבה למסיבה ומלווה בשמחה, אופטימיות והתלהבות מהמקום החדש. האמת? ככה בדיוק זה צריך להיות. הבעיה היא שלפעמים שוכחים לטפל בחלק מהדברים לפני המעבר והתקלות שמתגלות עם הכניסה לדירה מעיבות על ההתלהבות. כאשר עוברים לדירה חדשה מקבלן, הגימורים כנראה יהיו ברמה מצוינת ואת הליקויים העמוקים, אם קיימים כאלה, תגלו לאחר זמן מה, אבל כאשר עוברים לדירה יד שנייה, ישנם כמה דברים שחשוב מאוד לעשות לפני הכניסה לדירה כדי להשלים מעבר מוצלח ומשמח.

בואו נראה מהם חמישה הדברים החשובים ביותר שיש לעשות כשעוברים דירה, לפי הסדר:

בדיקת תשתיות ושיפוץ

גם אם בדקתם את התשתיות לפני רכישת הדירה כדאי ומומלץ לבדוק אותן שוב ובמידה ומתגלים ליקויים לדאוג לתיקון כל מה שדורש תיקון לפני הכניסה לדירה ולפני כל הפעולות הבאות שתעשו כמו ניקיון או צבע, שעשויים להיפגם בעקבות עבודות התיקון. אם אתם רוצים לעשות שיפוצים קלים כמו להזיז קיר, להתקין מזגן, לחדש את המטבח או כל דבר אחר שדורש עבודה בבית ואתם יודעים עליו מראש, כדאי, עדיף ומומלץ לדאוג לביצוע לפני הכניסה לדירה. כך תיכנסו לדירה שנמצאת במצב טוב יותר ותימנעו מעצמכם את החיים בבלאגן ובלכלוך שמלווים לכל עבודה, תיקון או שיפוץ בבית.

ניקיון

דירות יד שנייה לא יכולות להיות נקיות כמו דירות מקבלן אלא אם תעשו שיפוצים, תצבעו ותדאגו לניקיון יסודי פלוס של הדירה. אם אתם אוהבים לנקות ויודעים לעשות זאת טוב תוכלו לקחת יומיים או שלושה חופש ולנקות את הדירה, אך מדובר בעבודה קשה אם רוצים בית מבריק, ומומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. כמובן שלא כל חברות הניקיון מציעות את אותה רמת שירות ויש לברור היטב את החברה איתה תעבדו כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

צביעת הדירה

כל דירה שגרו בה כמה שנים זקוקה לריענון של צבע הקירות, ותוכלו להחליט על קירות צבעוניים, דוגמאות מאוירות על הקיר או קיר לבן וסטנדרטי, בהתאם לטעמכם או לעיצוב הפנים שהוחלט עליו בעזרת מעצב פנים מקצועי.

כך או כך, כמובן שאת הצביעה יש לעשות לאחר עבודות השיפוץ ולפני המעבר.

על מנת לחסוך בעלויות, בחרו צבעי באזור מגוריכם. אם אתם גרים במרכז, צמצמו את האפשרויות בעזרת המלצות והקפידו לבחור צבעי שצובע דירות במרכז, אמין ובעל ניסיון שיעמוד בזמנים ויסיים את העבודה לפני הכניסה לדירה כדי שתספיקו לעשות גם הדברה מספיק זמן לפני המעבר.  

ישנם כאלה שאומרים שאת הניקיון היסודי מוטב לבצע אחרי צביעת הדירה וישנם כאלה שאומרים שעדיף לנקות לפני הצביעה ולהוסיף ניקוי צבע לאחר מכן. לשתי האופציות יש יתרונות וחסרונות ואנחנו משאירים את ההחלטה בידיכם.

הדברה

מומלץ מאוד לבצע בדירה הדברה כללית לפני הכניסה. חומרי ההדברה בדרך כלל אינם בריאים לנשימה או במגע ישיר, בעיקר כאשר יש בבית פעוטות ו/או חיות מחמד, גם כאשר מדובר בהדברה ירוקה או אקולוגית שאינה מסכנת אותנו באופן ישיר כמו הדברה "רגילה". את ההדברה מומלץ לבצע גם אם הדיירים הקודמים ביצעו הדברה לא מזמן וגם אם על פניו הכל נראה נקי. הדברה היא פעולה מונעת חיונית להגנה מפני חדירת מזיקים שונים לבית, ועדיף תמיד לעשות אותה מראש ולא לחכות למזיקים כדי לגרש אותם.

הכנסת ציוד חדש

אם רכשתם ציוד חדש כמו רהיטים או מכשירי חשמל גדולים, כדאי לדאוג שיגיעו לדירה החדשה ויחוברו לתשתיות המתאימות לפני שאתם מגיעים לשם. כשנכנסים לדירה שהציוד בה כבר מחכה מוכן לפעולה הדבר מקל מאוד על ההתארגנות בדירה החדשה ועל ההתאקלמות המהירה בה.

בונוס: ביקור בדירה החדשה

בעקרון ביקור בדירה הדשה הוא לא בדיוק חובה הכרחית לפני המעבר, אבל הוא בכל זאת מומלץ מאוד. למה? כי הדירה יכולה להיראות קצת אחרת, או לגמרי אחרת, ממה שדמיינתם, עכשיו כשהיא משופצת, מסוידת ונקייה, ויכול להיות שתגלו שאתם רוצים להוסיף או להחסיר בה דברים שונים ועדיף לעשות זאת עכשיו, לפני המעבר. חוץ מזה, אם יש לכם ילדים צעירים, מומלץ מאוד לבקר איתם בדירה המוכנה כחלק מההכנה הנפשית שלהם למעבר וכדי להקטין את מידת הלחץ שהם עשויים להימצא בו. ביקור בדירה החדשה, היכרות עם החדר החדש שלהם אליו תעבירו את החפצים האהובים שלהם ועם חפצים חדשים שרכשתם עבורו וכבר מחכים לו שם יקלו עליהם מאוד ויגדילו את הציפייה שלהם למעבר. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים