הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

5 טיפים חשובים לרוכשי וילות

וילות נחשבות לנכס יוקרתי שמציע איכות חיים גבוהה במיוחד לבעליו. כאשר מעוניינים לרכוש אחת כזו, יש לשים לב לאלמנטים שונים שיוכלו לסייע לכם לרכוש את הווילה המתאימה עבורכם. אלמנטים אלה כוללים את מחיר הוילה, את אבטחתה, את בחינת הסביבה שבה היא שוכנת, את רמת האבזור המוצע וכמובן – את גודלה של ווילה ואת סגנון הבנייה. להלן 5 טיפים חשובים לרוכשי וילות.

1.      מחיר מציאה עלול לעלות לכם ביוקר

המחיר הוא אחד האלמנטים החשובים בהשקעת נדל"ן, גם בגלל המחירים הגבוהים וגם בשל חישוב העלות מול התועלת שהנכס צפוי להפיק. כאשר מדובר בווילה נתון זה חשוב במיוחד, מכיוון שהמחיר של וילות הוא גבוה מלכתחילה. עם זאת, עליית ערך הנכס עם השנים היא גבוהה ומשמעותית. כאשר ניגשים לחפש וילה למגורים או להשקעה, יש להתחשב באלמנט המחיר ולמצוא את זה שיתאים לכם, לצרכים שלכם ולאפשרויות המימון העומדות לרשותכם. הטיפ שלנו הוא להיזהר דווקא מ"מחיר מציאה" שנמוך משמעותית ממחירי השוק – בהרבה מקרים הוא מצביע על ליקוי שמסתירים מפניכם.

2.      כך תוכלו לישון בשקט

וילה היא בבחינת "פרצה הקוראת לגנב". מטבע הדברים, מי שפורץ לבתים יעדיף את אלה שנראים כהימור בטוח, כלומר את אלה שמהם הוא יצא בידיים מלאות. משום כך, ישנה חשיבות רבה לאבטחה של הוילה עצמה ושל מה שיש בתוכה, בין אם מדובר בכלי רכב, בריהוט יקר, במוצרי חשמל, בתכשיטים וכמובן, בדבר החשוב מכל – חיי אדם. כיום יש מגוון רחב של פתרונות אבטחה הכוללים התקנת מצלמות אבטחה ביתיות, שערים חשמליים, אזעקה אלקטרונית ועוד. כל אלה יכולים לסייע לכם לאבטח את הנכס שלכם, את הציוד שבבעלותכם וכמובן, את משפחתכם.

3.      תפקחו את העיניים, הסתכלו סביב

כאשר רוכשים נכס ועל אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בוילה שמיועדת למשפחה ולמגורים ארוכי טווח, יש לבחון את סביבת המגורים שלה: מוסדות החינוך באזור, צפיפות האוכלוסין, שיעור הפשע, אפשרויות הבילוי, מדד מחירי הנדל"ן באזור ופתרונות התחבורה. כל אלה הם אלמנטים משמעותיים לאיכות החיים של המתגוררים בוילה ויקבעו במידה רבה את שביעות הרצון של הדיירים מהנכס המדובר.

4.      האבזור הוא חלק מהחבילה

הוילה היא בדרך כלל נכס גדול ממדים שמציע מגוון חדרי שינה, סלון, חצר, מטבח, חדרי רחצה וכיוצא בזה. הקבלנים המציעים למכירה וילות שונות יכולים לאבזר אותן באלמנטים כאלה ואחרים כמו אסלות תלויות, ארונות מטבח, וילונות חשמליים ועוד. לקראת רכישת הוילה, חשוב שתשימו לב לאותו אבזור שמגיע יחד עם המחיר. מומלץ שתבדקו אם אבזור זה מתאים לכם ולטעמכם האישי, אם הוא פונקציונלי והאם תוכלו למצוא וילה אחרת במחיר זול יותר ולאבזר אותה בעצמכם.

5.      שאלה של סגנון

מלבד העובדה שוילה היא נכס צמוד קרקע, מדובר בנכס מרווח שמגיע בכל מיני גדלים, צורות וסגנונות. על כן, חשוב שתחפשו וילה שתהיה לטעמכם, בין אם מדובר בוילה אינטימית ומשפחתית או בוילה רחבת ידיים ו/או מרובת מפלסים. כמו כן, חשוב לבדוק כיווני אוויר וכניסת אור, ולבדוק אם יש בה אפשרויות בנייה נוספות כמו גידור הוילה, הוספת בריכה וכדומה.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים