הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

כיצד פנייה למשרד תיווך תסייע לכם למצוא נכס מתאים בזמן מהיר?

קניית דירת מגורים היא פרויקט מורכב, אולי המורכב ביותר שמצפה לכל אדם. יש לכך מספר סיבות: ראשית, ההיקף הכספי הגבוה של העסקה (שבמקרים רבים מחייב גם קבלת משכנתא, פרוצדורה מסובכת בפני עצמה); שנית, השיקולים הרבים שרלוונטיים לכל אחד ואחת מאיתנו כשאנחנו בוחרים איפה נגור (מן הסתם לפרק זמן משמעותי ואולי אפילו לכל החיים); ושלישית, הקושי למצוא נכס שמתאים לכל הדרישות שלנו, ובפרט בעידן הנוכחי שבו שוק הנדל"ן בארץ מתאפיין בהיצע מצומצם ביחס לביקוש ההולך וגובר, הן מצד רוכשי דירה ראשונה, הן מצד מי שרוצה לשפר דיור והן מצד משקיעים שמחפשים אפיק שיניב תשואה גבוהה.

על-מנת להפוך את מציאת הנכס האידיאלי לפרויקט מעט פחות מורכב ולתהליך פחות ממושך - ובהקשר זה כדאי לזכור שככל שאתם מחפשים דירה זמן רב יותר, כך גדלה העלות (הן מבחינת הזמן המושקע בכך והן בשל הצורך לשלם שכר דירה עד לקניית בית או לחילופין חוסר היכולת למכור את הנכס הקיים עד שיימצא אחד חדש) - כדאי להיעזר במשרד תיווך, רצוי כמובן מקצועי, מנוסה ובעל יושרה.

איך משרד תיווך מקצר את פרק הזמן עד לאיתור הנכס האופטימלי?

דרך אחת שבה משרד תיווך - וכאמור רצוי לבחור באנשי מקצוע מנוסים ובעלי יושרה מלאה - מקצר את פרק הזמן עד למציאת הנכס הנכון עבורכם היא בזכות מאגר הדירות שנמצא ברשותו.

אמנם לכאורה ניתן למצוא שלל דירות בלוחות המודעות האינטרנטיים, וגם ברשתות חברתיות ישנם כאלה המציעים דירות ובתים, אולם כדאי לדעת שחלק גדול מהנכסים אינם נגישים לציבור הרחב אלא מוצעים בבלעדיות על ידי משרדי תיווך, וזאת מהסיבה הפשוטה שבעליהם לא מעוניינים באינספור שיחות טלפון ובבזבוז זמן יקר, ועל כן שוכרים סוכני נדל"ן כדי לבצע עבורם את התהליך. בפרט כך הדבר כשמדובר בדירות איכותיות ובבתים ברמה גבוהה במיוחד, ובהתאם אם אתם מחפשים נכס שיספק את מלוא הצרכים שלכם בלי להתפשר, סביר להניח שתמצאו אותו דרך משרד תיווך ולא באפיקים אחרים.

עוד דרך שבה אנשי המקצוע שעובדים במשרד התיווך מקצרים את פרק הזמן עד לאיתור נכס, ומאפשרים לכם לעבור לשלבים הבאים (ובפרט קבלת משכנתא ומעבר הדירה עצמו), היא הודות לאפיון המדויק של הצרכים שלכם. גם אנשים שכבר קנו דירה ובאופן כללי בקיאים בתחום הנדל"ן לא תמיד יודעים למפות במדויק את הצרכים שלהם ועל כן מבזבזים זמן יקר על בחינת דירות שכלל לא מתאימות להם. באופן טבעי נכסים שכאלה ייפסלו ע"י האדם שמחפש דירה חדשה, אפילו בלי לדעת למה, ועל כן גם בלי למקד את החיפושים בנכסים מתאימים באמת. ייעוץ מקצועי של אנשי משרד תיווך, על סמך הניסיון העשיר שלהם, עוזר להתמקד, לצמצם את החיפושים וגם כמובן למצוא דירה אידיאלית באמת.

למה קל יותר לקבל משכנתאות על נכס איכותי?

עוד כדאי לדעת שהבנקים באופן טבעי מעדיפים להעניק משכנתאות עבור נכסים איכותיים, כך שרווח נוסף של חיפוש דירה באמצעות משרד תיווך הוא קיצור התהליך של קבלת הלוואה לצורך רכישת הדירה. בכל מקרה, כל מה שתרצו לדעת על משכנתא תוכלו למצוא כאן.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים