הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

בדק בית לפני רכישת דירה

קניית דירה, בין אם מדובר בבית חדש שנרכש ישירות מהקבלן ובין אם מדובר בדירה יד שנייה שנקנית מהבעלים הנוכחיים שלה, היא אחת העסקאות החשובות ביותר שאנחנו מבצעים לאורך חיינו אם לא החשובה ביותר שבהן. החשיבות הרבה של רכישת דירה נובעת הן מסכום הכסף הגדול שמושקע על ידנו בעסקה והן מההשפעה המשמעותית של מצב הנכס על איכות החיים שלנו, בין אם נגור בו בעצמנו, ובין אם נשכיר אותו – שהרי אף אחד לא רוצה להגיע לדירה להשקעה פעם בשבוע בגלל שיש צורך בתיקון ליקויים שונים. בהתאם מומלץ בחום לבצע בדק בית מקיף לפני קניית כל דירה.

מה כולל בדק בית לפני קניית נכס?

ישנם מספר מרכיבים שחשוב מאוד לבדוק ביסודיות כשקונים דירה: הבדיקה הבסיסית היא של המבנה עצמו, ושל הקירות, הרצפה, התקרה, היסודות וכו', וזוהי גם הבדיקה החשובה ביותר שכן כל ליקוי בשלד הדירה עלול להפוך את המבנה למסוכן, ובנוסף תיקוני ליקויים שכאלה הינם מורכבים ויקרים.

בדיקה חשובה נוספת היא של מערכות החשמל, שהרי אנחנו חיים בעידן שבו לכל אחד ואחת מאיתנו שפע מכשירים חשמליים, כולל כאלה רגישים, ומערכת חשמל לא מיטבית עלולה לפגום באיכות החיים שלנו ולגרום נזק לציוד שברשותנו. בדיקה של חשמלאי מוסמך מאפשרת איתור ליקויים וקבלת הערכה מדויקת לגבי עלות הבאת מערכת החשמל למצב אופטימלי.

עוד איש מקצוע שכדאי לשכור את שירותיו לטובת בדק בית לפני רכישת דירה הוא אינסטלטור בירושלים. האינסטלטור בוחן כמובן את צנרת המים ואת צנרת הביוב ואת החיבורים בין הצנרות לברזים, ובנוסף יאתר בעיות רטיבות ונזילות מים בקירות. חשוב לזכור שגם דליפה מצינור תת רצפתי או כזה שעובר בתוך הקיר מובילה לנזקים חמורים, ואם ישנו צינור שהתיישן משמעותית ועלול להתפוצץ תוך זמן קרוב גם כן עלול להיווצר לכם נזק כספי משמעותי כמו גם פגיעה בשגרת החיים, ועל כן חשוב לדעת את כל אלה מראש עוד לפני שחותמים על החוזה לרכישת הדירה.

איך תדעו מהו המחיר ה"נכון" עבור הדירה?

בחלק מהמקרים, ובפרט כשמדובר ברכישת דירה יד שנייה, כדאי בנוסף לחשמלאי מקצועי, אינסטלטור בירושלים ומהנדס בניין להיעזר גם בחוות דעת של שמאי מוסמך. השמאי לא בודק את המערכות השונות בבית אלא מספק הערכת שווי בהתאם למיקום הנכס, מצב הבניין בכללותו, קיומה של חנייה, הנוף הנשקף מהחלונות ועוד. עוד אופציה היא לרכוש את הדירה באמצעות סוכני נדל"ן מנוסים שעל סמך מצבו הפיזי של הנכס יוכלו לעזור לכם לשלם את המחיר הנכון עבורו ולהימנע מתשלום מופרז.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים