הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

כיצד נבדוק האם יש נזילות קיימות בדירה החדשה שקנינו?

 בשעה טובה ומוצלחת, בעוד זמן קצר תזכו להיכנס לדירה חדשה ונוצצת. השקעתם בה המון אנרגיה וכספים, אתם רוצים שהיא תענה על כל צרכיכם ותהיה הנוחה והטובה ביותר. לעיתים, ישנן תקלות שלא תלויות ברצון הטוב שלנו ושיכולות לגרום לנו לכאב ראש לא קטן – שעלול להחמיר במידה ונזניח את הטיפול בהן. אחת התקלות הללו היא נזילת מים. איתור נזילות מים וכן גילוי נזילה מוקדם יאפשרו לנו להיכנס לבית בראש שקט ובטוח, עוד בטרם נעביר אליו ולו רהיט או ארגז אחד, ולחסוך לנו המון עגמת נפש המתבטאת בהוצאות כספיות, עובש בבית ופגיעה בבריאות. הנה כמה טיפים לבדיקה.

1. בדקו את מד המים

במידה ואתם עדיין לא מתגוררים בבית ועוד לא עברתם אליו, תוכלו לבצע בקלות בדיקת נזילות שתאפשר לכם לאתר את הנזילה, אם קיימת. במקרה כזה, דיירי הבית עוד לא צורכים מים כלל (למקלחת, נקיון, שטיפת כלים ועוד) ולכן המונה אמור להיות נמוך מאוד עד אפסי (ייתכן והפועלים השתמשו במים לנקיון, שתיה ועוד, ולכן הוא לא יהיה מאופס). כל שעליכם לעשות הוא לגשת למד המים ולבדוק על כמה המונה עומד. בדיקה שגרתית מול חברת המים תאמר לכם האם מדובר בהוצאה צפויה ושגרתית או שמא באיבוד מים שלא אמור להתרחש.

2. התייעצו עם מומחים

גם אם נהיה מלאים ברצון טוב ובמסירות לבית החדש שלנו – עדיין יש נזילות שניתן לאתר רק בעזרת מומחים. לא תמיד הנזילות נראות לעין, במיוחד כשמדובר בבית חדש ורענן. אך גם אם אנו לא רואים אותן – הן שם, מחכות לרגע בו ינזלו החוצה. איתור נזילות על ידי חברה מקצועית מאפשר לכם לבצע גילוי נזילות מוקדם, יעיל ומהיר, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שיוכלו לאתר את מקור הנזילה עוד בטרם היא תופיע בצורת כתם או טפטוף לא נעים. לא זו בלבד, אלא שזו גם הדרך היחידה לטיפול בבעיה. ההשקעה החד פעמית באיש מקצוע תאפשר לכם ליהנות מראש שקט למשך שנים ארוכות ולהבטיח שתיכנסו לבית החדש עם מקסימום שקט נפשי וידיעה שאתם נמצאים במקום אסתטי ובריא.

3. אל תתפתו לתקן לבד

גם אם נדמה לכם שהבנתם את מקור הנזילה והצלחתם לבצע בדק בית עצמאי או איתור נזילה לבדכם  - אל תתפתו לנסות ולתקן את הנזילה לבד. בהמשך לסעיף הקודם, קראו לאיש מקצוע – הסמכות היחידה שבאפשרותה לפתור את התקלה במהירות ובקלות. אם הבית אליו אתם עוברים חדש לחלוטין – הרי שאפילו לא תצטרכו לספוג את עלות התיקון, שכן קיימת אחריות לקבלן על השירותים השונים שהוא מתקין ועל אנשי המקצוע האחראיים עליהם. איש מקצוע יגיע עם הציוד הדרוש, יעזר בטכנולוגיה חדשנית לאיתור מדויק של הנזילה – ויפתור אתכם מהצורך לנסות ולאתר לבד תקלות שחבל שתכלו עליהם את כוחכם.

בית חדש הוא הזדמנות נהדרת להתחיל על רגל ימין, באופן נקי, בריא ואסתטי – טפלו בנזילות עוד בטרם תתגוררו בבית החדש ותיהנו משקט נפשי לאורך זמן.

 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים