הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

לקנות נכס מתיווך או באופן עצמאי?

 חשוב להבין ולהבהיר כי קניית נכס חדש ובטח שדירה היא עסקה ענקית לאדם פרטי. סביר להניח מבלי להגזים כי קניית הדירה שלכם היא ההשקעה הכספית הגדולה ביותר בחייכם ואתם חייבים לקחת זאת בחשבון. על כן יש להקדיש את מירב תשומת הלב לקניית הנכס ויש לעשות הכול בכדי לקנות נכס איכותי. כחלק מכך אנחנו צריכים לקבל החלטה האם לפנות אל מתווך או לקנות את הנכס באופן עצמאי. אז נכון מתווך יעלה לנו יותר כסף וזאת עקב העובדה כי הוא גובה עמלה על הקנייה של הנכס. אך עלינו לזכור כי מתווך מכיר את השוק לעומק ויודע בדיוק אילו דירות פנויות למכירה, מה המפרט שלהן והאם הן מתאימות לנו. כך תודות למתווך אנחנו יכולים להיות בטוחים כי נקנה נכס איכותי וטוב אשר ישרת אותנו במשך שנים ארוכות ולא רק זאת אלא שתודות למתווך גם נקנה את הנכס במהירות הרבה יותר גדולה.

כיצד אבחר מתווך איכותי?

מכיוון שתפקידו של המתווך הוא כה משמעותי וכה חשוב עולה השאלה כיצד אנחנו יכולים לבחור את המתווך האיכותי ביותר שיש? חשוב להבין כי בשוק קיימים מתווכים רבים ואנו צריכים לעשות את המאמץ הגדול ביותר בכדי להגיע למתווך הטוב ביותר מכיוון שהוא משפיע יותר מהכול על איכות הדירה שנקנה. ראשית חשוב מאוד להבין כי עלינו להתרשם מהמקצועיות של המתווך, אל תתביישו לשאול את המתווך שאלות מקצועיות וזאת בכדי לעמוד על קנקנו. ככל שתשאלו יותר שאלות כך סביר שתוכלו להחליט בצורה חכמה יותר האם הוא מתאים לכם והאם אתם יכולים לסמוך עליו שיש ברשותו את הידע המקיף ביותר בכדי לעזור לכם ולסייע לכם.

דירות למכירה בטירת הכרמל – דוגמא כיצד מתווך יכול לעזור לכם

אם נסתכל על דירות למכירה בטירת כרמל נראה כי המתווך יכול לסייע לנו בצורה ניכרת לקנות את הדירה הטובה ביותר. טירת הכרמל מחייבת היכרות עמוקה עם השוק ועלינו להבין כי חלק מהדירות למכירה שם מפורסמות רק על ידי מתווכים. על כן אם אנחנו רוצים להיחשף על כל השוק בטירת הכרמל לא תהיה לנו ברירה אלא לפנות אל מתווך. דירות למכירה בטירת הכרמל הן רבות אך עדיין מדובר בשוק לא גדול ובכדי להכיר אותו לעומק ולהבטיח כי נקנה את הדירה הטובה ביותר כדאי לנו להתייעץ עם המתווך.

הקפידו לחתום על חוזה מסודר עם המתווך

שימו לב כל מתווך עובד לפי עמלה, ובכדי להבטיח כי הכול מסודר עם המתווך ואין כל בעיה בנוגע אליו כדאי לכם להסדיר מראש את כול הפרטים עם המתווך בחוזה. ככל שהחוזה יהיה יותר מפורט ומסודר כך אתם תהיו בטוחים כי לא יחולו בעיות בגזרה זו לאחר מכירת הדירה. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים