הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

כיצד משרד תיווך יכול לעזור כאשר מחפשים דירה לרכישה?

 בעת האחרונה דווח על שלב נוסף בפרויקט "מחיר למשתכן", אותו יזם שר האוצר, מר כחלון. ההגרלה הנוכחית מרכזת עניין רב, ובכל זאת – מרבית העסקאות מתבצעות שלא במסגרת תוכנית זאת. עבור אלה המבקשים לרכוש בקרוב דירה, כדאי לדעת במה בדיוק יוכל לעזור משרד תיווך רציני.

היכרות מיטבית עם סביבה רצויה

מרבית רוכשי הדירות בארץ מגבשים החלטה חשובה עוד לפני שמחליטים לבחור בדירה כזאת או בדירה אחרת. ההחלטה לגבי הסביבה. גם אלה שנרשמים לתוכנית מחיר למשכן, אולי היוזמה החשובה ביותר שלכחלון מהקדנציה הנוכחית, בדרך כלל נרשמים להגרלה לגבי נכס המצוי בעיר המועדפת עליהם, בהתאם לקריטריונים הנתפסים בעיניהם כחשובים. בדיוק כאן נעוצה התועלת מהחשובות ביותר שמציג משרד תיווך.

מדובר בהיכרות המיטבית שיש לסוכנים וליועצי הנדל"ן עם הסביבה הרצויה. למשל, עבור מי שמחפש נכס בפתח תקווה, הדבר הטוב ביותר יהיה לפנות למשרד תיווך וותיק הפועל בעיר זאת. ההיכרות עם אזור גיאוגרפי נתון מהווה נכס חשוב שכן כך קל מאוד לאתר דירה או בית מתאים, למשל בקרבה לבתי ספר, ליד קופת חולים, בסמוך לתחנות רכבת, בשכונה שקטה או לחילופין – דינאמית וצעירה.  

מגוון נכסים זמינים

תוכנית מחיר למשתכן של שר האוצר כחלון מיועדת להוזיל את מחירי הדיור ולהקל על מחוסרי דיור להגיע לדירה הראשונה. אך כאשר פונים למשרד תיווך השירות ניתן לא רק למחוסרי דירה. משרד התיווך יעזור לא רק לאלה המחפשים דירה ראשונה אלא גם לאלה המחפשים לשפר את תנאי המגורים הנוכחיים או למחפשים נכס להשקעה. משרד תיווך רציני מחזיק מלאי של נכסים שונים ודירות מגוונות המתאימות למגוון מטרות. כל מה שצריך לעשות זה לציין מהן העדפות ובמהירות נפרסות הרבה מאוד אפשרויות. הפניה למשרד חוסכת זמן וטרחה, במקום לאתר באופן עצמאי נכס ועוד נכס ועוד נכס וסופו של דבר להתאכזב כאשר מגיעים לפגישה, משרד התיווך שומר על מיקוד ומציע נכסים מתאימים בלי לבזבז זמן על דירות לא מתאימות.

שירות מקיף וכולל

משרד תיווך בעל מוניטין מסוגל לסייע ללקוחותיו להתמקד בנכסים רלוונטיים, תוך התאמה מלאה לתקציב ולמחיר. הסוכנים המנוסים יכולים לסייע בניהול המשא ומתן שבין המוכר לבין הקונה, תוך שקיפות מלאה ובהתאמה לתנאי השוק. כך, קל יותר להגיע למפגש רצונות ולמחיר ריאלי, המשקף את שוויה של הדירה.

אך יש עוד היבטים שבהם משרד התיווך יוכל לסייע, היבטים בעלי משקל. למשל, סיוע בתחום האשראי והמשכנתאות שהרי רק מעטים כיום רוכשים דירה ללא משכנתא ואיש מקצוע יוכל לחסוך לרוכש כסף רב. ניתן גם להיעזר בסיוע בהיבטים משפטיים, בלי הסתבכות עם נכסים שלא רשומים כנדרש בטאבו או במנהל ותוך הימנעות ממוקשים משפטיים. משרדי תיווך עשויים לסייע ביצירת קשר עם עורך דין לקבלת ייעוץ משפטי או מעצבי פנים ואדריכלים שיכולים לסייע בהשבחת הנכס.

 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים