הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

חשיבות ריהוט גינה בתהליך רכישת דירה חדשה

 לפעמים אנשים שנמצאים בתהליך רכישת דירה, מפעילים שיקולים שעשויים להיראות מוזרים למתבונן מהצד. למשל, הדוגמה שמוזכרת בכותרת, מה הקשר בין רהיטי גינה לרכישת דירה חדשה? זה באמת נשמע תמוה, אבל תהליכי החלטה סובייקטיביים טומנים בחובם גם מצבים סובייקטיביים שחוות משפחות סובייקטיביות. כך למשל, נתקלנו לא מזמן בזוג שפסל דירת גן שמאוד התאימה לו במפרט הפנימי אך מבנה החצר לא התאים לריהוט הגן מהסוג שהם מאוד אוהבים.

כל אחד ומה שחשוב לו

פסילת דירה בגלל ריהוט גן היא אכן מקרה חריג, אבל ככלל, כמעט כל אדם יתעקש לעיתים על דברים שעבור אחרים נתפסים כזוטי זוטות, ועבורו הם בגדר ייהרג ובל יעבור. רכישת דירה היא תהליך רגשי הנוגע לפינות הכי עמוקות שלנו. דרישת הסף היא שנרגיש בבית – תרתי משמע. לכן, כמעט לכל אחד מאיתנו יש את המקבילה הפרטית שלו ל'ריהוט גן' שמהווה עבורו deal breaker. יש מי שיפסול דירה נהדרת כי ניתן לשמוע באופן עמום אוטובוס רחוק שחולף פעם בשעה; יש מי שעץ הברוש העתיק היפהפה שנשקף מול חלון הסלון מעורר אצלו אסוציאציה של 'בית קברות' ולכן את הבית המושלם הזה הוא לא מוכן לקנות; ויש מי שמייחס חשיבות מיוחדת לאפשרות שילוב של ריהוט גינה

אל תילחמו באינסטינקטים שלכם

הגחמות הפרטיות האלה יכולות לתסכל את המעורבים האחרים בתהליך הרכישה, כמו בן הזוג או מתווך הנדל"ן. למצוא דירה מתאימה היא משימה מפרכת, ההנחה הרווחת היא שבמהלך תהליך הרכישה יבחן הקונה הממוצע בערך שלושים דירות לפני שיגבש החלטה מושכלת. לכן כאשר דירה כזו מאותרת ואז נפסלת באופן גורף בגלל עץ עתיק (שרק מעלה את ערך הדירה), השותפים למסע עלולים ל'התפוצץ' ולאבד את הסבלנות. עצה מאיתנו, קחו נשימה עמוקה ושחררו. אל תלחצו את הקונה/שותף. כשמדובר בבחירת בית המגורים שלנו, הכי נכון שנסמוך על האינסטינקטים שלנו, להתעלם ממה שהגוף משדר לנו בעניין הזה, זה פשוט לא נכון.

התעקשות וכפיית הרצון על הצד השני, עלולה להתגלות בהמשך הדרך כניצחון פירוס. גם אם רחש האוטובוס מרגיש לבן הזוג כמו עניין זניח וטריוויאלי, זה לא ישנה את חוסר הנוחות של בת זוגו מהבעיה. חבל שזה יצוף, יעכיר את האווירה ויחבל בהרמוניה בעיתוי בו מציאת פתרון הולם לסיטואציה עלול להתגלות כמסובך הרבה יותר.

לכל אחד יש את (הדירה) האחת שלו

בסופו של יום אפשר להגיד שבפסילה של דירה על סמך תחושת בטן מתקיימת האמרה: "כל עכבה לטובה". בפעם הבאה הקונה יהיה בשל יותר וידע באופן מובהק מאילו רחובות או סוגי נכסים כדאי לו להימנע, בגלל שהם פחות מתאימים עבורו. כשהנכס הנכון יגיע, זה סימן שהרגע הנכון הגיע.

 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים