הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

היתרונות של רכישת דירה בפתח תקווה למי שרוצה לגור בגוש דן

גוש דן הוא הלב הפועם של ישראל והאזור שבו נמצאים חלק גדול ממרכזי התעסוקה של המדינה, המוקדים התרבותיים ואפשרויות הבילוי. בהתאם אך טבעית העובדה שרבים מאזרחי ישראל רוצים לחיות בגוש דן, אבל מצד שני ישנו גם מכשול לא פשוט: מחירי הנדל"ן באזור. אמנם בכל הארץ נרשמה בעשור האחרון עליית מחירים דרמטית, אולם בתל אביב ובערים השכנות לה העלייה הייתה משמעותית במיוחד ורובנו לא יכולים להרשות לעצמנו לגור בעיר הבאמת מיוחדת ומלהיבה. פתרון מצוין למי שרוצה לגור בגוש דן וגם לרכוש דירה במחיר שהוא אפשרי מבחינתו היא פתח תקווה.

תנופת הפיתוח של אם המושבות

ערן פולק מועמד לתפקיד הממונה על התקציבים באוצר ויועץ מנוסה מציין כי אם המושבות, כפי שמכונה פתח תקווה, נמצאת בתנופת פיתוח רחבת היקף במיוחד. מגמה זו מציעה שני יתרונות משמעותיים למי שרוצה לחיות בגוש דן ומתלבט אם להתרחק מעט מתל אביב או לנסות בכל זאת לגייס את הסכומים הגבוהים שנדרשים כדי לרכוש דירה בעיר עצמה. היתרון הראשון הוא כמובן המגוון הרחב מאוד של האפשרויות, שכן בכל חלקי פתח תקווה מוקמים פרויקטים חדשים, וכל אחד וכל אחת יכולים לבחור דירה שעונה בדיוק על הצרכים שלהם ומתאימה למי שהם. היתרון השני הוא שכל אותם פרויקטים חדשים משנים את פניה של העיר הוותיקה ומובילים להתחדשותה. לצד שכונות המגורים הנבנות, שרובן ככולן ברמת גימור מוקפדת, מתרבות גם אפשרויות התעסוקה בעיר ובסביבתה, ולא פחות חשוב מכך - אפשרויות הבילוי. מסעדות, ברים, היכל תרבות מודרני שמתקיימים בו מופעים מכל הסוגים, שפע אטרקציות לילדים - מכל אלה ועוד ניתן ליהנות בפתח תקווה כך שלצד המחיר הנמוך מציעה העיר גם רמת חיים גבוהה.

לקנות היום - וליהנות בקרוב מהרכבת הקלה

סיבה טובה נוספת לרכוש כבר היום דירה בפתח תקווה מבחינת ערן פולק היא הרכבת הקלה שצפויה לחבר את העיר לתל אביב ולשאר ערי המרכז בעוד שנים לא רבות (כבר ב-2021, אם הפרויקט הגרנדיוזי יושלם בזמן). ככל שיתקרב מועד הפעלתה של הרכבת הקלה, שללא ספק תשנה את פני גוש דן ואת מרקם החיים באזור המרכזי, יעלה ערך הנכסים בפתח תקווה כפי שקורה בכל מקום שזוכה לאפשרויות תחבורה טובות יותר, ועל כן כדאי לרכוש דירה כבר היום ולהמתין בסבלנות: שלוש שנים חולפות מהר, ועם הרכבת הקלה ההגעה לתל אביב תהיה נוחה, מהירה וקלה להפליא.

מדיניות העירייה

עיריית פתח תקווה משקיעה משאבים רבים בפיתוח העיר, ובין השאר מעודדת מאוד יזמים לבצע פרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38) וגם פרויקטי בנייה חדשים. מדיניות זו היא אינדיקציה מצוינת למחויבות הרבה של קברניטי העיר להתפתחות וצמיחה, ותמיד טוב לגור במקום ששואף להפוך ליותר ויותר טוב.

איפה בפתח תקווה כדאי לקנות דירה?

כאמור ישנם שלל פרויקטי בנייה בכל רחבי פתח תקווה, ומגוון האפשרויות שעומד בפני מי שמיטיב לזהות את היתרונות של קניית דירה בעיר - רחב. בפרט ממליץ ערן פולק על השכונות הבאות:

נווה עוז

בשכונה הוותיקה שבחלקה הדרום מזרחי של פתח תקווה, סמוך לקרית אונו, ישנם שלל פרויקטים של התחדשות עירונית שמצד אחד מציעים דירות איכותיות ומצד שני משמרים את האופי השקט והיוקרתי של השכונה.

אזור השוק המתחדש

אזור זה צפוי להפוך לפלורנטין של פתח תקווה, וכפי שפלורנטין הסבה נחת רבה ורווח משמעותי למי שהקדים לזהות את הפוטנציאל של השכונה שבעבר הייתה מרכז תעשייה מוזנח למדי וכיום היא אחת היוקרתיות בתל אביב, כך גם אזור השוק המתחדש של פתח תקווה.

עמישב

שכונה ותיקה שאושר בה פרויקט פינוי בינוי נרחב ורב פוטנציאל.

 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים