הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

יתרונות קניית בתים באמצעות סוכן

קניית בית היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שרוב האנשים עושים. עובדה זו משמעה כי מדובר גם בעסק החשובה ביותר שאנחנו נעשה במהלך חיינו. על כן, כאשר אנחנו רוצים לקנות בית אנחנו צריכים להשקיע את מרב המשאבים שלנו ולחשוב היטב איזה דירה או בית אנחנו קונים.

ישנן הרבה שאלות הדורשות מענה כמו האם נקנה דירה למכירה מקבלן, או שמא דווקא עדיף דירה יד שנייה, האם נקנה דירה בכפר או בעיר ועוד ועוד שאלות חשובות ביותר. אנחנו חושבים כי הדרך הטובה ביותר לקנות בית בישראל היא באמצעות סוכן ואם תמשיכו לקרוא תגלו מדוע אנחנו מחזיקים באמונה זו.

1)    ידע הוא כוח

ללא ספק המשפט כי ידע הוא כוח הוא משפט נכון ובעל משמעות אדירה גם בעולם קניית הדירות. מי שמכיר את השוק בצורה הטובה ביותר ואת הדירות המוצעות למכירה יעשה את העסקה הטובה ביותר שיש. העניין הוא שלאדם מהיישוב יש קושי רב להכיר את השוק באופן מושלם והוא יתקשה מאוד לאסוף את כל המידע שיש בשוק על הדירות השונות. לעומת זאת, סוכן החי את השוק ומכיר אותו לעומק יוכל לקבל החלטות הרבה יותר חכמות ולהבטיח כי אתם תקנו את הדירה הטובה ביותר שיש.

2)    ישיג לנו הנחה במחיר

אי אפשר להתעלם מכך שלרבים העובדה החשובה ביותר בעת קניית דירה היא מה המחיר של הדירה. כסף משפיע על ההחלטות שלנו בצורה ניכרת והוא גורם מכריע בכל החלטה שאנחנו מקבלים ובטח בהחלטה חשובה כמו קניית דירה. לכן העובדה כי הסוכן יוכל להשיג לנו הנחה על הדירה עקב כישורי ניהול המשא מתן שלו שהינם ברמה הגבוהה ביותר שיש הינה בעלת משמעות אדירה בשבילנו.

3)    יוריד מאתנו עומס

רק מי שחיפש דירה יודע כי מדובר במשימה הדורשת משאבים עצומים וזמן יקר אם אנחנו עושים זאת באופן עצמאי. בדרך כלל אנחנו נראה עשרות דירות עד שנחליט מהי הדירה הטובה ביותר בשבילנו מה שאומר כי נצטרך לכתת רגליים ולהקדיש לכך זמן רב מהיום העמוס שלנו. סוכן יוריד מאתנו את העומס הזה ויאפשר לנו להקדיש תשומת לב רק לדירות אשר מתאימות לנו וכך יחסוך לנו זמן רב וכידוע זמן שווה כסף וזה אומר יתרון נוסף לבחירה בסוכן לקניית דירה.

4)    יתאים את הדירה בצורה הטובה ביותר לצרכים שלנו

פעמים רבות אנחנו מתחילים את תהליך קניית הדירה עם מחשבה ברורה מה אנחנו רוצים לקבל ובאיזה מפרט הדירה צריכה להיות. הבעיה היא שכאשר ההליך מתארך אנחנו שוכחים את מה שרצינו ובסוף מתפשרים על דירה שבכלל לא העלנו על דעתנו כי נקנה. לעומת זאת סוכן מבטיח כי נלך ונראה רק דירות לפי הקריטריונים שהצבנו מראש וכך מבטיח כי לא נתפשר על קניית הדירה. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים