הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

אז איך רוכשים דירה להשקעה: תיווך או חיפוש עצמאי?

 כיום באינטרנט תוכלו למצוא לא מעט קבוצות המאפשרות לכם להיחשף למודעות על דירות למכירה. בעוד ישנם אלו שבוחרים לרכוש את נכסי ההשקעה שלהם בצורה שכזאת, ישנם אלו שבוחרים לרכוש את דירת ההשקעה שלהם בדרך אחרת: באמצעות תיווך. כשמחפשים דירה באופן עצמאי, לא רק שמבזבזים זמן רב בחיפוש אחר נכס, אלא שגם לא תמיד עושים עסקאות מוצלחות. אז מדוע כדאי לעבוד עם מתווך בדרך לדירת ההשקעה שלכם?

 

זמינות: מי יהיה לכם זמין יותר?

ראשית, חשוב לדבר על זמינות. בעת שאתם מחפשים דירה כחלק מהרצון שלכם לפנות אל נתיב של השקעות נדל"ן, הרי שאתם הופכים להיות צרכנים. כצרכנים, אתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר. בעת שאתם עובדים אל מול מתווך, אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. בעת שאתם מחפשים דירות באופן עצמאי? השירות שאתם מקבלים הוא ישירות מבעלי הדירות. הבעיה הגדולה היא שלא תמיד בעלי הנכסים זמינים, וגם בעת שהם זמינים לא תמיד "השירות" שאתם מקבלים מהם הוא אדיב וסבלני. עבודה אל מול מתווך מבטיחה לכם דרך שהבסיס שלה הוא שירות טוב ואדיב.

 

איתור צורך מדוייק: אזור, גודל ומחיר:

 חיפוש עצמאי אחר דירה למעשה מכניס אתכם אל נעליהם של המתווכים. המשמעות היא שאתם צריכים להגיע ולראות עשרות דירות ולבחון אותן בעצמכם. בעת שאתם עובדים אל מול מתווך, יש מי שמאתר את הצורך שלכם בצורה מעמיקה וקפדנית. במקום שתעברו בין דירה לדירה ותהפכו מהר מאד מתוסכלים, המתווך יפנה אתכם אך ורק לדירות שעונות על הצורך שלכם לרבות אזור המבוקש על ידכם, גודל הדירות וחלוקתן וכמובן שהמחיר. כידוע, לא אחת בעת שאתם מחפשים דירה עצמאית בעלי הנכס לא מוכנים לחשוף את המחיר, אלא דורשים מכם להגיע ראשית לראות אותו. עם תיווך, דבר שכזה לא יקרה.

 

ישנן דירות בלעדיות רק למתווך:

 כמו כן, חשוב לזכור כי בעת שאתם מחפשים דירה באופן עצמאי, אתם זוכים לראות קומץ מצומצם מאד של דירות. הסיבה? מרבית הנכסים נמכרים באמצעות תיווך באופן בלעדי. בעת שאתם עובדים אל מול מתווך, אתם זוכים לראות את הנכסים הבלעדיים, ואף לרכוש אותם במידה והם יענו על הצרכים שלכם. בעת שאתם מחפשים את הדירה עצמאית, ישנם נכסים שאתם אפילו לא מודעים לכך שהם קיימים מאחר והם נמצאים בחסות משרדי התיווך.

 

יש מי שילחם את המלחמות שלכם:

 המתווך הוא המנהל האישי שלכם לאורך חיפוש הנכס המתאים לכם להשקעה. המשמעות היא שיש מי שמייצג אתכם אל מול בעליו של הנכס בו אתם מעוניינים, כך שיש מי שמתמקח עבורכם על המחיר ועל תנאי העסקה מבלי שאתם צריכים לעשות זאת ישירות מולו. אתם תעבירו את התנאים המתאימים לכם אל המתווך, והוא זה שיתווך את העסקה ויעשה הכל על מנת שהיא תצא לפועל.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים