הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

חשוב מאוד בעת רכישת דירה - ביטוח צד ג'

 רכישת דירה היא תמיד אירוע משמח ובמיוחד בשנים האחרונות בהן המירוץ לדירה הפך להיות מאוד קשה. מי מאיתנו אשר הצליח לרכוש דירה, לא מעוניין לסכן את הדירה שלו או ההשקעה שלו ולכן מומלץ לרכוש ביטוח דירה מלא הכולל צד ג'. במאמר הבא נרחיב מעט על החשיבות של ביטוח צד ג', מדוע כדאי לרכוש אותו, ממי כדאי לרכוש ומה עתיד לקרות למי שמחליט לשחק על פי המזל ומאמין שלו זה לא יקרה.

בעת רכישת ביטוח דירה ישנם מספר אלמנטים אשר ישר להתחשב בהם ובין אלו נמצא את ביטוח צד ג' המגן עלינו מנזקי צד שלישי. אין ספק שביטוח דירה הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר ואגב, מי שרוכש דירה באמצעות משכנתא, מחויב לעשות ביטוח דירה ולא בכדי. להלן קצת מידע על מהו ביטוח זה ומה הוא מכסה.

ביטוח צד ג' – חשוב להכיר

ביטוח צד ג' הוא בעצם תוספת לביטוח הדירה או התכולה והוא כולל כל אדם שאינו דייר בדירה באופן קבוע או עובד קבוע במשק הבית של הדירה המבוטחת כמו גם נזקים סביבתיים מוגדרים. בעת קרות מקרה ביטוחי המצריך את הפעלת צד ג', חברת הביטוח תישא בתשלום הסכום אותו יהיה חייב המבוטח לשלם על פי פקודת הנזיקין. מקרים ביטוחיים אפשריים הם בין היתר תאונה אשר הובילה למוות, מחלה או כל נזק לרכוש של צד שלישי בתחומי הדירה, שריפה אשר הסבה נזק לדירות נוספות או נזקים שקרו כתוצאה ישירה מהדירה.

דיירי הדירה הם האחראיים הבלעדיים לכל מה שקורה בדירה ובתחומה ואף לנזקים, שאירעו בסביבת הדירה וקשורים אליה בקשר ישיר. לא פעם ולא פעמיים, אנחנו מזמינים אלינו לדירה אורחים או בעלי מקצוע. אלו, עלולים להיפגע והכיסוי אשר יגן על המבוטח יהיה אך ורק צד ג'. נזקים סביבתיים יכולים להיות שריפה אשר פרצה בדירה שלנו והתפשטה באופן טבעי לדירות נוספות או אפילו חפצים אשר עפו מהדירה שלנו והסבו נזקים לרכושם של אחרים.

ממי רוכשים ביטוח צד ג'

באופן רחב, ניתן לקבוע כי רכישת ביטוח צד ג' תמיד תבוצע כחלק מרכישת ביטוח דירה ולכן לאחר שערכתם  השוואת ביטוח דירה בין החברות השונות ומצאתם חברת ביטוח עבורה, יש לבדוק ולבחון האם גם כיסוי צד ג' של אותה חברה עומד בדרישות ובצרכים שלכם. בעבר, היה נהוג לחשוב כי עלויות הביטוחים זהות אצל כל חברות הביטוח אך מדובר בטעות וכל חברה מתמחרת את שירותיה באופן שונה ומעניקה כיסויים שונים.

לסיכום, בעת רכישת דירה או שכירת דירה, דאגו לרכוש כיסוי ביטוח צד ג', לא מדובר בעלויות גבוהות כלל וכלל אך הכיסוי הביטוחי, סביר ויציל אתכם בעת קרות מקרה ביטוחי, בין אם בדירה עצמה שלכם לבין אם סביבתה ונדגיש: לא תמיד האשמה היא שלכם אך עדיין אתם תאלצו לשאת בעלויות במדיה ובחרתם שלא לרכוש צד ג'.

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים