הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

חושבים לסגור מרפסת? אלה החוקים והפעולות שאתם צריכים להכיר

 סגירות מרפסת יכולה לשפר מאד את איכות החיים, בזמן שהפעולה מאפשרת חלל נוסף במבנה, ובכך קבלת חדר נוסף - מה שמעלה מאד את ערך הנכס. עם זאת, גם סגירת מרפסת שנעשית בדרך כלל בבנייה קלה ישנם חוקים ופעולות שכל אחד צריך לבצע. אז במה מדובר? הכל בהמשך.

חושבים לסגור מרפסת? אלה החוקים והפעולות שאתם צריכים להכיר!

סגירת מרפסת מהווה יתרון מושלם עבור רבים שרוצים להשמיש חלל נוסף בדירה, בבית הפרטי או במשרד, תוך שמרפסת סגורה יכולה לשמש כחדר עבודה, חדר שינה, פינת אוכל ועוד.

את המרפסת ניתן לסגור גם בבנייה המסורתית הכוללת הקמת קירות ועמודי תמיכה מבטון, כאשר כיום קל יותר לסגור מרפסות בבניה קלה באמצעות פרופילי אלומיניום שנחשבים מעולים לתהליך, כמו גם יעילים ומקצרים את זמני העבודה.

אז מה צריך לעשות לפני שמתחילים?

לפני שנסביר אודות הדרך לסגור מרפסות שמש, חשוב לדעת כי אם תבחרו בבנייה קלה (אותה הזכרנו מקודם) הכוללת סגירת מרפסת בקלות עם פרופילי אלומיניום ואינה משפיעה על הדיירים האחרים בבניין - תוכלו לבצע את הפעולה ללא צורך בקבלת אישור מהשכנים, בעיקר אם סגירת המרפסת אינה פוגעת בחזית המבנה או מפריעה לציבור.

במקרה כזה, תזדקקו רק לאישורי בנייה מהעירייה או מהרשות המקומית, תוך פנייה לרשויות עם התכנית ההנדסית או תכנית כללית לסגירת מרפסת אלומיניום.

אם אתם גרים במבנה משותף ובחרתם לסגור מרפסת באמצעות בטון, חשוב כי תחתימו לפחות 70 אחוזים מהשכנים על הסכמתם לתהליך. שיפוצים במבנה משותף עלולים להעיב על איכות חייהם של השכנים, לכן הסכמתם נחוצה כדי להתחיל ולהוציא לפועל את הבנייה.

במה כדאי לבחור באלומיניום או בטון?

כעת נותרה לכם הפעולה האחרונה והיא בחירת הדרך בה תבצעו סגירת מרפסת. פנו אל מומחים בתחום הבנייה והשיפוצים ונסו באמצעותם להבין מה יהיה יעיל יותר עבורכם: סגירת מרפסת אלומיניום? או סגירת מרפסות על ידי בטון?

חשוב לדעת כי שימוש באלומיניום מקנה יתרונות כמו: חסכון בזמן וכסף לסגירת מרפסת ללא פרוצדורות או בירוקרטיות מסובכות, בעוד שבבניה המסורתית ייתכנו יותר שלבים וימי עבודה, כאשר מדובר בבנייה המתאימה ביותר עבור האקלים הישראלי.

בנוסף, במידה ותבחרו לסגור מרפסת באלומיניום תוכלו לבחור חלונות גדולים המשקיפים אל הנוף כמו גם לעצב את חזית המרפסת כראות עינכם, תוך שאתם בוחרים חברת בנייה קלה אמינה שתספק לכם פרופילי אלומיניום מבודדים, יציבים ובטוחים.

הוספת מרפסת מבטון אמנם דורשת תמיכה גדולה יותר ואישורים, אך במידה והיא תעשה בצורה מקצועית ובעיצוב ייחודי- הפעולה תוסיף המון לערך הבית שלכם כמו גם ליופיו.

לסיכום, סגירת מרפסת הינה פעולה שתועיל לכם מאד לאיכות החיים, ולכם נותר לבחור בדרך לעשות זאת, תוך השמשת המרחב הנוסף ביעילות עבור הצרכים שלכם. 

back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים