הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

היתרונות בעבודה עם משרד תיווך גדול


כמו בכל תחום בחיים, אם אנו נתקלים בבעיה או לחילופין צריכים לקבל החלטה גורלית, רובנו נעזר באיש מקצוע (עורך דין, רופא וכו'). קניה או מכירה של נכס, היא אחת ההחלטות הגורליות ביותר, היקרות ביותר והקשות ביותר אשר כולנו נאלצים לעבור בשלב זה או אחר בחיים. כמו בשאר התחומים, גם פה חשוב לפנות לאיש המקצועי ביותר בכדי לבצע את המהלכים בדרך הנכונה והיעילה ביותר.
מקצוע התיווך עבר בשנים האחרונות מהפיכה מקצועית. לא מדובר רק בעבודה עם משרדים קטנים או מתווכים מ"הדור הישן", אלא גם באנשי מקצוע ממעלה ראשונה ברשתות ובמשרדים גדולים.  יותר ויותר סוכני נדל"ן עוברים קורסים בתחום אשר מקנים להם את הכלים לתת את השירות הטוב ביותר תוך הקניית מיומנויות של ניהול משא ומתן, תודעת שירות, שיווק, מיסוי מקרקעין ועוד.   בעבודה עם משרד תיווך גדול יש כמה וכמה יתרונות מהותיים כגון:
א)      שירות מוסמך – הלקוח יודע כי את השירות הוא מקבל מגורם מקצועי ומוסמך אשר קיבל את כל הידע הדרוש למקצוע לאחר שעבר תכנית לימודים מובנית המכסה את כל החומר המקצועי בתחום.
 
ב)      התמחות סוכן באזור – הגישה שלנו אומרת כי סוכן אחד לא יכול לתת שירות מקצועי בכל האזורים בעיר, מסיבה זו במשרדנו פועלים 36 סוכנים הפרוסים ב 2 משרדים בעיר אשר כל אחד ואחד מהם מתמחה באזור ספציפי וקטן. התמחות זו מאפשרת להם להתמקצע באזור, להכיר מחירים, תכניות בינוי עירוניות ואפילו את שמות הדיירים,  כמו גם את היכולת לתת פתרון מלא ללקוח בין אם למוכר ובין אם לקונה ולהקדיש את מלוא תשומת הלב ללקוח.
 
ג)       כמשרד גדול העובד תחת חברה גדולה ישנה מחויבות לקוד אתי עליו חתומים כל הסוכנים, וזה בנוסף לעובדה כי תמיד יש למי לפנות.
 
ד)      ישנו יתרון יחסי למשרד גדול מבחינת היכולת לתת שירות ללקוח כלומר, ברגע שמוכר מחליט למכור, ישנה כמות גדולה של סוכנים אשר מטפלים בנכס ובכך מגדילים את מעגל הלקוחות הפוטנציאלים שיכולים להגיע וכך גם לקונה יש יתרון כי אין צורך לעבוד מול כמה גורמים וכל הנכסים יוצגו לו על ידי סוכן אחד שאותו הוא מכיר.
 
ה)     תפירת חליפה מלאה ללקוח – בתור מטרה, המשרד מאגד תחתיו כמות גדולה של אנשי מקצוע ע"מ שהלקוח יקבל ליווי מלא וכל הקצוות יסגרו תחת קורת גג אחת. שירותים כגון יעוץ במשכנתא, יעוץ משפטי, שיפוצניקים ושמאים וכל אלו נבדקים ע"י המשרד וללקוח אין צורך לחפש נותן שירות אקראי ולא מוכר באינטרנט. למשל נושא המשכנתא הינו קריטי ברכישה ובמכירה של דירה ולרשותנו עומדים יועצי משכנתאות מכל הבנקים אשר יכולים לתת מענה מיידי על כל בעיה עד שעות הערב המאוחרות. דבר זה תרם פעמים רבות למכירה מוצלחת של נכס כאשר הצדדים נתקלו בבעיות תשלומים באמצע חתימת חוזה.
 
לסיכום, ברוב המקרים סוכן נדל"ן מקצועי ממשרד גדול יחסוך לכם הרבה זמן, אנרגיה ויהפוך את התהליך המייגע והקשה לנעים הרבה יותר.
 
 המידע ניתן באדיבות
 אור ראט ורוברט בוייביץ
 זכייני רימקס עוצמה פתח תקווה 
back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים