הכנס אחד או יותר פרמטרים
חדרים: מ-
עד-
מחיר: מ-
עד-
חיפוש מתקדם
072-3954553
 

טיפים במכירת דירה

מכירת דירה יד שנייה זה לא עניין של מה בכך, במיוחד בתקופה בה המחירים מתחילים לרדת ועל כך יש להיערך לקראת המכירה כראוי על מנת לקבל את המחיר האופטימלי עבור דירתכם.

הצעת מחיר
בדרך כלל הצעת המחיר הראשונה היא ההצעה הטובה ביותר ולפני שאתם מסרבים לה, תחשבו פעמיים: האם בכלל תוכלו לקבל מחיר גבוה יותר ומתי. עם הזמן ערך הדירה עלול לרדת ואז בטוח תקבלו מחיר הרבה יותר נמוך. בנוסף, נסו לא להתבסס על עובדות מהסוג של "השכן שלי מכר דירה דומה" ולא להתעקש במשא ומתן על מחיר קשוח מדי. השכן לא תמיד אומר את המחיר האמיתי.

רושם ראשוני
זוכרים את הפתגם שאומר: "אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני"? תזכרו שהקונה שרואה את הנכס במצב פיזי לא ראוי ולא אסתטי עלול להירתע ממנו. הוא יחשוב שבדירה יש להשקיע כסף רב לשיפוץ ועל כך יציע מחיר נמוך יותר. מומלץ להוציא חיות מחמד מהבית בזמן ביקור הקונים כמו גם רצוי להימנע מעישון – אתם לא יכולים לדעת מהם טעמיו והעדפותיו של הקונה. בנוסף, תקפידו שהדירה למכירה תמיד תהיה נקייה ומסודרת. תמיד אפשר לקנות זר פרחים חיים ולהציב אותם באחת הפינות הנראות לעין – זה בטוח ישאיר רושם חיובי וזיכרון אצל הקונה.

נקודת תורפה
לפני שאתם מזמינים אל הדירה שלכם קונים פוטנציאליים, תחפשו את כל נקודות התרופה בדירה. אלו יכולים להיות דברים קטנים שאתם כבר התרגלתם אליהם אך הם יקפצו לעין של הקונה, כמו: סדקים, לכלוך, מפסקים שבורים, נורות שרופות. את הקירות בדירה רצוי לצבוע וברזים דולפים כדאי לתקן ואם הם חלודים אז בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים, להסיר את החלודה. בסופו של דבר לא מדובר בהשקעה גדולה אך הרושם שייווצר כתוצאה מההשקעה המינורית הזאת, יוסיף הרבה לרושם הכללי של הדירה כמו גם יוסיף למחירה עוד כמה אלפי שקלים.

מתווך
שקלו אופציה לפנות למתווך. המתווך ימצא עבורכם את הקונה הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר במינימום מאמץ. מסתבר כי יותר ממחצית הקונים פונים ישירות לתיווך ולא מחפשים לבד באמצעות מודעות באינטרנט או בעיתונים. היום, במצב של ירידת מחירים, זמן המכירה עלול להתארך יותר מהרגיל לכן, פנייה למתווך מקצועי יכולה לחסוך לכם הרבה כסף.

בלעדיות
בעולם כבר מזמן נהוג להוציא דירות למכירה בבלעדיות וזאת משום שהמתווך יכול להביא תוצאות טובות יותר בעסקות נדל"ן מסוג זה. הבלעדיות היא בחירת מתווך אחד אשר ייצג את בעל הנכס ויפעל במקומו על מנת למצוא קונה מתאים לנכס.
אם תתנו למספר מתווכים למכור את הנכס, ערכו ירד.עצם זה שהנכס מופץ ומוצע על ידי מתווכים רבים ושונים פוגעת באיכות השיווק, ולעתים גורמת ללקוח לתהות מדוע כולם מציעים את אותו הנכס והמתווך נרתע להציע נכס שכבר "שרוף" בשוק-שסיכוייו קטנים למכירה ובכך נפגע גם המחיר. בתמורה לבלעדיות, המתווך מתחייב להשקיע במקומכם זמן וכסף בפרסום ושיווק הנכס ואם הוא איש מקצוע, הקונה הפוטנציאלי כבר יגיע אליכם די במהירות.

זמן
אם אתם אומרים לקונה הפוטנציאלי משפט כמו: "יש לי זמן" – זה עלול להתפרש כאחד החסרונות של הדירה. תזכרו שערכו של הנכס שמוצע למכירה בשוק זמן רב נפגע ואל תאמינו לאגדה אורבנית כי למי שיש זמן מקבל את מחיר הגבוה בשוק. מצד שני, בשום אופן אסור ליצור אווירה של "חייב למכור". הקונה מיד ירגיש את מצוקת המוכר וידרוש הורדה במחיר.

לסיכום: עדיף שמתווך מומחה ורציני יטפל במכירת הנכס שלכם,יביא לחשיפה שיווקית רבה יותר ויצור תחרות על קונים במטרה להצעת המחיר ולעסקה הטובה ביותר עבור הנכס שלכם
back to top

דף הבית
הנכסים שלי
 
מידע כללי
 
טיפים
 

רימקס עוצמה פתח תקווה - רימקס פתח תקווה, הינו משרד תיווך בפתח תקווה - המשרד הגדול בעיר.  משרדינו מונה כ-50 סוכני תיווך המחזיקים בכל זמן נתון מעל 200 דירות למכירה בפתח תקווה המטופלות על ידנו באופן בלעדי. משרדינו נותן שירות בכל רחבי פ"ת ובקעת אונו. 
בין אם חיפשתם מתווכים בפתח תקווה, דירות למכירה בכפר גנים, דירות למכירה באם המושבות או דירות למכירה בפתח תקווה בכלל, הגעתם למקום הנכון. 072-3954553
 

 
עיצוב: www.studiobaram.co.il | כניסה לסוכנים
בניית אתרי אינטרנט  |  קידום אתרים  |  בנייה וקידום אתרים